• 09123197112
  • 02188824028
  • magidi28@gmail.com

درباره آموزشگاه دنیای خودرو

آموزشگاه فنی دنیای خودرو در سال 1383 بامجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور وابسته به وزارت کار و رفاه اجتماعی تاسیس گردید. در آموزشگاه فنی دنیای خودرو، تمام دوره ها با توجه به نیاز بازارکار طراحی شده است و درصورت امکان پس از پایان دوره، کارآموز جهت کارآموزی به تعمیرگاه معرفی می شود. همچنین این آموزشگاه در زمینه آموزش تخصصی تعمیرات سیستم های مکانیکی الکترونیکی و الکتریکی خودروهای داخلی و خارجی فعال است. 
پروانه تاسیس آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد زیر نظر مستقیم سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور جناب آقای مهندس مجیدی اصل مدیر و موسس قدیمی ترین و معتبر ترین و مجهزترین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای دارای مجوز رسمی از اداره کل فنی و حرفه ای زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی می باشد.
ایشان تحصیلات خود را در رشته مکانیک سیالات در سال ۷۴ به پایان رسانده و دارای مدارک تخصصی مربیگری از سازمان فنی و حرفه ای می باشد و از سال ۱۳۷۶ حرفه مربیگری را آغاز نموده است. در حال حاضرآموزشگاه دنیای خودرو با مدیریت مهندس مجیدی و با بهره مندی از  اساتید  مجرب و با سابقه آموزشی طولانی  دوره های تخصصی در زمینه خودرو را برگزار می کند  . و مفتخر است با یاری جستن از ایزد منان تا کنون هزاران نیروی متخصص ماهر  را آموزش داده و راهی بازار کار نموده تا سند افتخاری باشد برای میهن عزیزمان .

دوره های این مجموعه به صورت کاملا تخصصی و در مجهزترین کارگاه با انواع گیربکس ها و موتورهای داخلی و خارجی و پروگرم ها ی داخلی و خارجی و برندهای مختلف دیاگ ایرانی و خارجی و گیربکس های اتوماتیک CVT معمولی و الکترونیکی تابلوهای برق خودروهای مالتی پلکس و تجهیزات باطری سازی کامل و تجهیزات برق خودرو و تجهیزات سیستمهای گاز سوز در محیطی کاملا دوستانه  برگزار می شود . این مرکز مفتخر به اراِیه معتبرترین مدرک بین المللی ILO از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور  مورد تائید وزارت کار و رفاه اجتماعی به کارآموزان می باشد . که این مدرک جهت دریافت جواز کسب و وام خود اشتغالی مورد نیاز است.